Dembele: "Prima wedstrijd om te mogen debuteren"
23/08/2010 09:37 3 reacties
Moussa Dembele beleefde een mooi debuut met Fulham. De aanvaller pakte met zijn nieuwe team een punt tegen Manchester United en zelf viel hij goed in.
"Ik dacht dat als ik goed kon spelen tegen Manchester, dit een goed teken zou zijn voor mijn komende prestaties in de Premier League", vertelt Dembele op de clubwebsite.
"Dus dit was een prima wedstrijd om in te mogen debuteren", vervolgt Dembele. "Het tempo lag hoger dan ik gewend ben, maar ik kan het wel aan. Nu moet ik blijven werken."
"Het is belangrijk voor mij om speelminuten te krijgen want ik heb in de voorbereiding met AZ slechts één wedstrijd tegen een amateurclub gespeeld", zegt de Rode Duivel.
"Ik ben nog niet klaar om een hele wedstrijd aan te kunnen, maar ben ontzettend blij met de dertig minuten die ik van de coach gekregen heb. Als ik komende woensdag ook nog mag spelen zou dat goed voor me zijn."
Auteur: Fabian Morren
Tags: Premier League Fulham



Samy: "The most stupid referee on earth"
Reactie: Van Geneugden: "Doelstelling is play-off 2"
Reactie: Sollied: "Al bij al faire wedstrijd gezien"
Reactie: Messoudi: "Nooit kou gehad"
Zambia en Ivoorkust naar halve finales Afrika Cup
Reactie: Pandza: "Gelukkig is er niemand geblesseerd geraakt"
Reactie: Dury: "Goed voor Naessens zijn vertrouwen"
Excelsior boekt belangrijke overwinning
Real Madrid heeft aan één doelpunt genoeg
Reactie: Ceulemans: "Punten thuishouden tegen OHL of het is over"
Controleer op nieuwe reacties