Butina wil volgende week profvoetbal vaarwel zeggen
28/08/2010 09:25 1 reacties
Club Brugge trekt tijdens de groepsfase van de Europa League naar Dinamo Zagreb. Het wordt echter geen weerzien met Tomislav Butina. De Kroatische doelman hangt volgende week waarschijnlijk zijn schoenen aan de haak.
De 36-jarige Kroaat verbrak vorige week zijn contract bij Dinamo Zagreb. “De reden blijft tussen de club en mij”, zegt Butina in HNB.
“Momenteel ben ik op zoek naar een nieuwe club, maar ik schat de kans op slechts tien procent dat ik er de komende dagen een vind. Ik stop dus allicht met profvoetbal.”
Iets wat Butina niet zo slecht lijkt te vinden. “Ik zit hier nu op een eiland bij 35 graden: het leven met mijn familie heb ik als prof vaak moeten missen”, aldus Butina, die wel naar Brugge afzakt voor de wedstrijd tegen blauw-zwart.
Butina was van 2003 tot 2006 doelman bij Club Brugge.
Auteur: Steurbaut Kersten
Tags: Europa League Club Brugge Dinamo Zagreb



Magath: "Ik kan niet blij of trots zijn"
VB: Cercle wil KVK en Genk in het vizier houden
VB: Essevee wilt reeks zonder nederlagen verderzetten op het Lisp
VB: Degradatietopper in het Kuipje
VB: Kan Bergen revanche nemen op Kortrijk?
VB: Wat kunnen de Kanaries op het Kiel?
VB: Benteke moet Genk straks aan winst helpen
"Dit weekend moet het gebeuren, nu moeten we vlammen"
Interview: Sollied: "Wie zegt dat Bojan speelt?"
Van Meir: "Nog één keer winnen voor het behoud"
Controleer op nieuwe reacties