Jonas Ivens ruilde deze zomer KV Mechelen voor FC Groningen. De verdediger heeft nog geen seconde spijt gehad van zijn overgang. "Deze stap is goed voor mijn ontwikkeling."
“Het was toch even aanpassen in Nederland”, zegt Ivens in een gesprek met onze redactie. “Maar de ploegmaats hebben me goed opgevangen en appreciëren mijn prestaties. Dat doet bijzonder veel deugd.”
In Tilburg werd de speler gesteund door zijn ouders. “We zijn ook al eens naar Groningen gereden voor de wedstrijd tegen Ajax”, zegt mama Ivens. “En als hij zondag speelt, proberen we zoveel mogelijk te gaan. Op zaterdag hebben we nog een andere voetballende zoon. We moeten het een beetje verdelen.”
De verdediger heeft geen spijt van zijn overstap naar Groningen, ook niet na de 12 op12 van KV Mechelen in de Belgische competitie. “Ik sta nog altijd 200 procent achter mijn transfer”, aldus Ivens.
“In mijn hoofd had ik al lang die stap gezet en ik voel me hier heel goed. De Nederlandse competitie is toch wat technischer dan de Belgische en dat is heel goed voor mijn ontwikkeling als voetballer.”
FC Groningen klopte Willem II met 0-3. “We willen dit seizoen een Europees ticket veroveren. Zelf wil ik zoveel mogelijk van het Nederlandse voetbal opsteken. Maar nu heb ik vier dagen vrij. Tijd om nog eens naar het vertrouwde nest terug te keren.”
Vrouw Real-voorzitter Pérez overleden Geheel onverwacht is de vrouw van Real Madrid-voorzitter Florentino Pérez overleden. Maria Angeles Sandoval zou het slachtoffer geworden zijn van..
Nike strikt tweede Eredivisieclub Naast PSV zal ook FC Twente vanaf volgend seizoen met Nike in zee gaan. De nieuwe shirts van de Tukkers zullen vanaf heden door de kledingsponsor..
Hannover heeft 2,5 miljoen klaar voor Felipe Standard-verdediger Felipe is op weg naar Hannover, zoveel is duidelijk. Vooraleer hij in Brazilië gaat uitrusten van een lang seizoen, heeft de ..
Groningen strikt PSV'er Genero Zeefuik gaat aan de slag bij FC Groningen. De spits van PSV zette zijn krabbel onder een vierjarige verbintenis in het noorden.
Solskjaer haalt neus op voor Villa Ole Gunnar Solskjaer heeft geen zin in het trainerschap van Aston Villa. De Noorse legende heeft een aanbod van de club uit Birmingham afgeslage..
Bekijk hier de nieuwe Barça-shirts! De nieuwe uitrusting van FC Barcelona zal er volgend seizoen zo uitzien! De banden van het eerste shirt zijn opnieuw breder, het uitshirt oogt or..
'Brom' beslist vandaag over Anderlecht John Van den Brom zal vandaag beslissen of hij als trainer aan de slag gaat bij Anderlecht. De coach van Vitesse heeft in Suriname een laatste on..
Juhasz kiest tussen drie clubs Roland Juhasz zal Anderlecht straks zo goed als zeker verlaten. In de Hongaarse media liet de Anderlecht-verdediger noteren bij welke drie clubs ..
Nieuwe wending in Hazard-soap: City haakt af! De voornaamste kandidaat om Eden Hazard in te lijven zou niet langer geïnteresseerd zijn in de Rode Duivel. De enorme looneisen van de gegeerde b..
Schollen aan de slag op Stayen Davy Schollen is de eerste aanwinst van STVV. De 34-jarige doelman tekent een contract voor drie seizoenen op Stayen.
Controleer op nieuwe reacties