Welkom bij Belgiumsoccer! , Inloggen of Registreren  


Populairste artikels:

PSV'er Berg blijft 4 wedstrijden geschorst

10/09/2010 14:56 0 reacties

PSV'er Berg blijft 4 wedstrijden geschorst

Marcus Berg blijft voor 4 wedstrijden geschorst na zijn elleboogstoot aan ADO-speler Timothy Derijck. Toch kan de PSV'er nog in beroep gaan tegen deze sanctie, zodat hij komend weekend mogelijk nog mag voetballen.

Eerder had de KNVB een schikkingsvoorstel van 4 wedstrijden schorsing gedaan, na de elleboogstoot van PSV'er Marcus Berg tegen ADO-speler Timothy Derijck. De Tuchcommissie van de KNVB heeft dat voorstel nu bevestigd. PSV heeft wel nog 4 dagen de tijd om in beroep te gaan.

Indien PSV beroep aantekent kan de spits dit weekend toch nog in actie komen in de wedstrijd tegen NEC. Wat mogelijk kan helpen bij eventueel beroep, is het feit dat Derijck verklaarde geen kwaad opzet te zien in de elleboogstoot. Onze landgenoot sprak van 'een ongelukkig toeval'.

Auteur: Bram Coenen

Tags:  Nederlandse Eredivisie  PSV  NEC  ADO Den Haag

Reacties

Er zijn nog geen reacties geplaatst.

Controleer op nieuwe reacties