Anderlecht wil duidelijkheid van Boussoufa
18/09/2010 12:37 14 reacties
Anderlecht wil de komende weken duidelijkheid omtrent de trouwheid van Mbark Boussoufa. Indien hij in het gewisse blijft, werkt Sporting volgende zomer mee aan een transfer.
"We willen in de komende weken weten of Mbark Boussoufa voor langere tijd wil doorgaan of niet. Als hij een andere weg kiest, zullen we in in juli meewerken aan een transfer", aldus manager Herman Van Holsbeeck tegenover Hln.
Boussoufa speelt sinds 2006 voor Anderlecht, waar hij een steunpilaar en publiekstrekker van het elftal is. De oud-ajaxied speelde eerder ook twee seizoenen bij AA Gent. Zijn contract is nog lopende tot en met eind 2012.
Bij het afsluiten van de transferperiode deze zomer, stond hij in de belangstelling van verschillende clubs waaronder Stuttgart, maar hij besloot alsnog te blijven bij de Brussels club. Ook miste hij de beslissende strafschop voor kwalificatie van de Champions League tegen Partizan Belgrado.
Auteur: Benny Gillain
Tags: Jupiler Pro League Anderlecht VFB Stuttgart



Kiest Van Gaal voor Liverpool?
Vrouw Real-voorzitter Pérez overleden
Nike strikt tweede Eredivisieclub
Hannover heeft 2,5 miljoen klaar voor Felipe
Groningen strikt PSV'er
Solskjaer haalt neus op voor Villa
Bekijk hier de nieuwe Barça-shirts!
'Brom' beslist vandaag over Anderlecht
Juhasz kiest tussen drie clubs
Nieuwe wending in Hazard-soap: City haakt af!
Controleer op nieuwe reacties