Club Brugge haalt Stenman van Groningen
23/03/2011 17:36 84 reacties
Club Brugge heeft z'n eerste transfer voor volgend seizoen beet. De Zweed Fredrik Stenman werd dinsdagavond voorgesteld in het Jan Breydelstadion. De verdediger van FC Groningen tekent een contract van drie seizoenen bij blauw-zwart.
“Club Brugge heeft mij een aanbod gedaan dat ik niet kon weigeren”, aldus Stenman op de website van FC Groningen. “Het is voor mij een nieuwe uitdaging. De Belgische competitie heeft als geheel misschien een minder grote uitstraling, maar Club Brugge heeft een begroting die tien miljoen hoger ligt dan die van FC Groningen.”
“We hebben de voorbije maanden het profiel opgemaakt met de kwaliteiten die een linksachter van Club Brugge moet hebben en daar beantwoordt Fredrik Stenman perfect aan,” zegt sportief manager Henk Mariman van Club Brugge. “Hij biedt zowel verdedigend als aanvallend een meerwaarde, combineert loopvermogen met voetballend vermogen. Stenman is ook een speler met een enorme persoonlijkheid.”
De 27-jarige Zweed speelde tot dusver 133 officiële wedstrijden voor FC Groningen. Daarin kwam de linksachter vier keer tot scoren.
Auteur: Onbekend Onbekend
Tags: Jupiler Pro League Nederlandse Eredivisie Club Brugge FC Groningen



Anderlecht mag van den Brom van lijstje schrappen
Ronaldo: "Begrijp niet dat Ferdinand niet naar EK mag"
Kopstoot richting Kompany levert 12 duels schorsing op
Balotelli: "Ik moet niet volwassener worden"
Roeselare haalt speler weg bij Genk en Standard
Nieuwe coach voor degradant Wijgmaal
Pato is eindelijk helemaal hersteld
Vertonghen: "Centraal voel ik me het best in mijn sas"
AA Gent legt Wouter Corstjens vast
Verlinden moet na 24 jaar weg bij Club, ook Vermant en Mariman vertrekken
Controleer op nieuwe reacties