Roda JC - Club Brugge onderbroken wegens rellen
23/07/2011 21:40 40 reacties
Club Brugge speelde 2-2 gelijk in Kerkrade. Na 35 minuten werd de match even stilgelegd wegens rellen.
Vleminckx miste in de openingsfase een penalty die hij zelf had afgedwongen. Vormer scoorde wel vanaf elf meter. In de tweede helft waren de rollen omgedraaid. Ramzi schoot een strafschop over het doel en Refaelov kon in twee tijden wel scoren, ook al na een penalty. De Beule leek Roda naar de overwinning te schieten, maar dat was buiten Vleminckx gerekend.
De wedstrijd werd in de eerste helft ontsierd door relschoppers en de match werd even onderbroken. Club Brugge heeft verklaard zich te distantiëren van deze supporters en stelt alles in het werk om hen te identificeren en te straffen.
Club Brugge: Coosemans – Hoefkens, Donk (46’ Van Acker), Almebäck, Stenman (72’ Akpala) – Odjidja, Zimling, Vazquez – Meunier (60’ De Jonghe), Vleminckx, Refaelov
Doelpunten: 32’ Vormer (1-0), 67’ Refaelov (1-1), 85’ De Beule (2-1), 88’ Vleminckx (2-2)
Auteur: Maarten Verhoeven
Tags: Jupiler Pro League Club Brugge Roda JC Kerkrade



Anderlecht mag van den Brom van lijstje schrappen
Ronaldo: "Begrijp niet dat Ferdinand niet naar EK mag"
Kopstoot richting Kompany levert 12 duels schorsing op
Balotelli: "Ik moet niet volwassener worden"
Roeselare haalt speler weg bij Genk en Standard
Nieuwe coach voor degradant Wijgmaal
Pato is eindelijk helemaal hersteld
Vertonghen: "Centraal voel ik me het best in mijn sas"
AA Gent legt Wouter Corstjens vast
Verlinden moet na 24 jaar weg bij Club, ook Vermant en Mariman vertrekken
Controleer op nieuwe reacties