Witsel: "Ik word overal herkend"
12/08/2011 07:53 13 reacties
Vanavond gaat de Portugese competitie van start met het duel Gil Vicente - Benfica. Witsel begint mogelijk meteen in de basis.
Axel Witsel speelde woensdag nog met de Rode Duivels een oefenmatch in en tegen Slovenië. Amper twee dagen later moet hij al opnieuw aan de bak. Zijn nieuwe werkgever Benfica opent de competitie tegen Vicente Gil.
"De eerste Europese matchen gingen goed. Ik ben altijd titularis geweest behalve in de oefenmatch tegen Arsenal. Ik hoop dus te kunnen starten tegen Gil Vicente, ook al valt de match twee dagen na de interland in Slovenië", zegt Witsel in Het Nieuwsblad.
Axel Witsel is al meteen populair bij de supporters van Benfica. Zijn shirt zou een van de best verkopende zijn deze zomer. "Als ik in de stad kom, word ik overal herkend. Mijn relatie met het publiek is nu al meer dan goed", klinkt de 22-jarige Belg tevreden.
Auteur: Maarten Verhoeven
Tags: SL Benfica Gil Vicente



Anderlecht mag van den Brom van lijstje schrappen
Ronaldo: "Begrijp niet dat Ferdinand niet naar EK mag"
Kopstoot richting Kompany levert 12 duels schorsing op
Balotelli: "Ik moet niet volwassener worden"
Roeselare haalt speler weg bij Genk en Standard
Nieuwe coach voor degradant Wijgmaal
Pato is eindelijk helemaal hersteld
Vertonghen: "Centraal voel ik me het best in mijn sas"
AA Gent legt Wouter Corstjens vast
Verlinden moet na 24 jaar weg bij Club, ook Vermant en Mariman vertrekken
Controleer op nieuwe reacties