Mobiele siteMobiele site Android AppAndroid

Welkom bij Belgiumsoccer! , Inloggen of Registreren  


Populairste artikels:

Degraen: "Wij hebben transfer Ogunjimi op tijd afgesloten"

02/09/2011 09:30 10 reacties

Degraen: "Wij hebben transfer Ogunjimi op tijd afgesloten"

Marvin Ogunjimi kan niet anders dan hopen dat de transfer naar Mallorca tijdig werd afgerond. RC Genk heeft er naar eigen zeggen alles aan gedaan.

"Alhoewel het woensdagnacht al zeer laat was, hebben wij er alles aan gedaan en de transfer van Marvin Ogunjimi correct en op tijd afgesloten," zegt algemeen directeur Dirk Degraen in HBvL. "Wij hebben onze documenten tijdig doorgemaild. De Belgische bond heeft vandaag al bevestigd bij de UEFA dat bij ons alles correct is verlopen. Real Mallorca was echter ruim te laat met het versturen van de documenten naar de FIFA. Dat wisten we woensdagnacht al."

"We hebben dat ook nog telefonisch besproken met Marvin en zijn entourage. Zij wisten toen al hoe de vork aan de steel zat. Wij kunnen nu niets anders doen dan het verdict van de FIFA afwachten. De FIFA zal een beslissing nemen. Dat zal wellicht begin volgende week gebeuren als het Playerscommittee samenkomt. Marvin weet dat wij de zaak correct afgehandeld hebben. Als hij hier zwaar ontgoocheld zou rondlopen, zou dat niet de goede houding zijn voor zijn toekomst als voetbalprof."

Auteur: Fabian Morren

Tags:  Jupiler Pro League  Primera Division  Racing Genk  Real Mallorca

Reacties

Controleer op nieuwe reacties