Stevens wil graag snel weer aan de slag
14/09/2011 10:09 1 reacties
Huub Stevens (foto) zit momenteel zonder club. Graag wil de Nederlander graag snel weer aan de slag gaan. Hij wordt momenteel genoemd bij Hamburg SV dat de competitiestart in Duitsland helemaal miste.
Huub Stevens wil zich niet uitspreken over een mogelijke baan bij Hamburg SV waar trainer Michael Oenning onder druk staat na de mislukte competitiestart. "Ik ben binnenkort wel in Hamburg, maar dan wel als analyticus voor het programma Liga Total. Voorts is er geen sprake dat ik in Hamburg trainer zou worden", aldus Stevens in het Hamburger Abendblatt.
"Ik geef toe dat het na een periode zonder voetbal begint te kriebelen. Als er een passende aanbieding komt, zal ik daar zeker over nadenken", aldus de Nederlander die eerder ook nog bij RC Genk werd gesignaleerd als mogelijke opvolger voor Francky Vercauteren. Stevens zit al sinds april dit jaar zonder club nadat hij de laan werd uitgestuurd bij Red Bull Salzburg.
Auteur: Mathias Dumarey
Tags: Bundesliga Hamburger SV



'Champions League U13' in Bassevelde, met Barcelona en Liverpool
Succestrainer Conte verlengt contract bij Juventus
Dortmund weigert nu ook bod op Kagawa van Manchester United
Muamba zet nieuwe stap in herstel; een bezoek aan de gym
Hazard: "Het wordt City, United of Chelsea"
Olsen roept 19-jarige verdediger van Nordsjaelland op
Video: Speelt Cristiano Ronaldo in Oekraïne? Wat een schot!
Video: Lieven Maesschalk en Pieter Loridon starten nieuw project
John Carew mag West Ham gratis verlaten
Bouma verlengt contract bij PSV
Controleer op nieuwe reacties