Van Der Bruggen: "Proberen als reekshoofd te eindigen"
21/09/2011 15:53 2 reacties
De nationale U19 heeft de openingsmatch van de eerste kwalificatieronde voor het EK vlot gewonnen van Wales. Hannes Van Der Bruggen is een tevreden aanvoerder na de 3-0 zege.
De Belgische -19-ploeg is woensdagmiddag sterk begonnen aan de EK-campagne. Hannes Van Der Bruggen liet onze redactie weten hoe de match is verlopen in Slovenië. “We waren zeer dominant.”
“We stonden snel 1-0 voor dankzij een knap afstandsschot van Thorgan Hazard. Tien minuten voor rust tikte Hazard ook zijn tweede doelpunt van de middag binnen. In de beginfase van de tweede helft hadden we het iets moeilijker, maar we kregen nog de 3-0 op het scorebord via Jordan Feltesse.”
Van Der Bruggen liep rond met de aanvoerdersband, hoe gaat de jonge AA Gent-speler met die verantwoordelijkheid om? “Het is heel leuk dat ik aanvoerder ben, maar ik zal zeker niet optreden als politieman. Ik grijp in wanneer dat nodig is, maar bij deze groep is dat niet echt nodig.”
Kan België zich probleemloos kwalificeren? “We mogen Slovenië en Schotland zeker niet onderschatten. We gaan wel proberen reekshoofd te worden zodat we niet meteen uitkomen tegen de grote voetballanden.”
Vrijdag spelen de jonge talenten tegen Slovenië. Maandag wacht alweer het duel tegen Schotland. Beide matchen worden om 16 uur afgewerkt.
Auteur: Melissa Maes
Tags: België Slovenië Schotland Wales



"Barcelona verkoos Bassevelde boven Qatar"
Succestrainer Conte verlengt contract bij Juventus
Dortmund weigert nu ook bod op Kagawa van Manchester United
Muamba zet nieuwe stap in herstel; een bezoek aan de gym
Hazard: "Het wordt City, United of Chelsea"
Olsen roept 19-jarige verdediger van Nordsjaelland op
Video: Speelt Cristiano Ronaldo in Oekraïne? Wat een schot!
Video: Lieven Maesschalk en Pieter Loridon starten nieuw project
John Carew mag West Ham gratis verlaten
Bouma verlengt contract bij PSV
Controleer op nieuwe reacties