"Vergelijk me niet met Fabregas"
07/10/2011 13:17 5 reacties
Arsenal verloor deze zomer Cesc Fabregas aan Barcelona. Met Mikel Arteta trok het een Spanjaard als vervanger aan. Al denkt de ex-middenvelder van Everton daar toch ietsje anders over.
“Cesc heeft in het verleden veel betekend voor Arsenal en hoorde in mijn ogen tot de drie beste spelers in de Premier League”, vertelt Arteta. “Ik ga in de toekomst proberen om net zoveel voor de club te betekenen, maar wil niet telkens worden vergeleken met Fàbregas. Hij heeft namelijk een heel andere speelstijl.”
Arteta is ook Everton dankbaar om hem de kans te gunnen. “David Moyes (coach van Everton, red.) toonde begrip voor mijn situatie. Hij wist dat het voor mij een mooie kans was om te laten zien dat ik een niveau hoger aankan. Hij wilde mij deze kans niet ontnemen en wist vrijwel meteen dat ik de stap wilde wagen.”
Auteur: Fabian Morren
Tags: Premier League Arsenal Everton



"Barcelona verkoos Bassevelde boven Qatar"
Succestrainer Conte verlengt contract bij Juventus
Dortmund weigert nu ook bod op Kagawa van Manchester United
Muamba zet nieuwe stap in herstel; een bezoek aan de gym
Hazard: "Het wordt City, United of Chelsea"
Olsen roept 19-jarige verdediger van Nordsjaelland op
Video: Speelt Cristiano Ronaldo in Oekraïne? Wat een schot!
Video: Lieven Maesschalk en Pieter Loridon starten nieuw project
John Carew mag West Ham gratis verlaten
Bouma verlengt contract bij PSV
Controleer op nieuwe reacties