Supertalent Barkley blijft bij Everton, Fellaini krijgt nieuw contract
17/10/2011 13:01 1 reacties
Manchester United, Chelsea en Manchester City mogen hun hoop even opbergen. Het 17-jarige wonderkind Ross Barkley zal namelijk snel zijn krabbel zetten onder een vijfjarige contract bij de club. Everton hoopt ook op een langer verblijf van Fellaini.
Barkley weet van de interesse van de drie topclubs, maar is gelukkig bij Everton. Als hij achttien is, zal hij meer dan waarschijnlijk een nieuw vijfjarig contract tekenen bij Everton en zo zijn toekomst veilig stellen.
Barkley trad nog maar vijf keer op voor Everton, maar dat was genoeg om een grootste indruk te maken. Hij wordt nu al vergeleken met Wayne Rooney. Vorig jaar liep hij nog een driedubbele beenbreuk op met de U-19 van Engeland tegen België. Hoe snel hij herstelde, verwonderde menig voetbalkenner.
Everton hoopt ondertussen ook dat Marouane Fellaini bij hen zal blijven. De club wil de Belg een nieuw vijfjarig contract voorschotelen.
Auteur: Jim Bogaert
Tags: Premier League Everton



Gerucht: Manchester United hoopt op komst Alaba
Schalke gooit Gavranovic op straat
"Barcelona verkoos Bassevelde boven Qatar"
Succestrainer Conte verlengt contract bij Juventus
Dortmund weigert nu ook bod op Kagawa van Manchester United
Muamba zet nieuwe stap in herstel; een bezoek aan de gym
Hazard: "Het wordt City, United of Chelsea"
Olsen roept 19-jarige verdediger van Nordsjaelland op
Video: Speelt Cristiano Ronaldo in Oekraïne? Wat een schot!
Video: Lieven Maesschalk en Pieter Loridon starten nieuw project
Controleer op nieuwe reacties