Bordeaux-voorzitter wil Chamakh terughalen
15/11/2011 17:25 5 reacties
Het zwak presterende Girondins de Bordeaux wil zich in de winterstop fel gaan versterken. Voorzitter Jean-Louis Triaud heeft zijn pijlen gericht op ex-aanvaller Marouane Chamakh.
"In enkele maanden tijd heb ik Chamakh al vier of vijfmaal een bericht achtergelaten", vertelt de voorzitter aan radiostation Gold FM. "Ook Arsenal-manager Arsène Wenger heb ik meermaals proberen te bereiken. Geen van beiden heeft me op dit moment geantwoord", geeft Triaud toe.
Chamakh verkastte in 2010 van Bordeaux naar Arsenal maar is er allesbehalve een basispion. "Net daarom probeer ik Marouane te overhalen om terug naar Bordeaux te komen", voegt de voorzitter eraan toe. "Aangezien ik niets hoor wil hij waarschijnlijk nogmaals alles op alles zetten om zich toch te ontwikkelen bij de Gunners", aldus Bordeaux-voorzitter Jean-Louis Triaud.
Auteur: Tomas Taecke
Tags: Premier League Ligue 1 Arsenal Bordeaux



Waasland-Beveren sluit eindronde af met zege
Hogan en Chang bij Liverpool, Amoo is weg
Juventus: "Geen interesse in Drogba"
Advocaat: "Rusland wil het EK winnen"
Gerucht: Manchester United hoopt op komst Alaba
Schalke gooit Gavranovic op straat
"Barcelona verkoos Bassevelde boven Qatar"
Succestrainer Conte verlengt contract bij Juventus
Dortmund weigert nu ook bod op Kagawa van Manchester United
Muamba zet nieuwe stap in herstel; een bezoek aan de gym
Controleer op nieuwe reacties