Rode Duivelinnen vieren 6 op 6 bij ambassadeur
24/11/2011 11:36 0 reacties
De Rode Duivelinnen hebben woensdagavond hun zege tegen Bulgarije gevierd bij de Belgische ambassadeur in Sofia. Marc Michielsen nodigde de volledige ploeg en staff uit voor een buffet in zijn residentie.
De Belgische nationale vrouwenploeg was verheugd met de uitnodiging van de ambassadeur. “Zijn invitatie is een enorme blijk van waardering voor onze nationale ploeg en het vrouwenvoetbal in het algemeen”, klinkt het.
België won met 0-1 van Bulgarije. Na nog geen kwartier spelen legde Audrey Demoustier de eindscore vast. Opdracht volbracht: zes op zes tegen Bulgarije. Al kostte het in Lovech meer moeite dan in Dessel (5-0).
De Rode Duivelinnen staan na vijf speeldagen in Groep 3 op de tweede plek met tien punten. Dat zijn er drie minder dan leider IJsland. De groepswinnaar en de beste nummer twee plaatsen zich voor het EK 2013 in Zweden.
Auteur: Melissa Maes
Tags: België



VB: Winnen Rode Duivels eerste wedstrijd onder Wilmots?
"Dit België kan iedereen pijn doen"
Guardiola: "Nog altijd spijt van gemiste CL-finale
Waasland-Beveren sluit eindronde af met zege
Hogan en Chang bij Liverpool, Amoo is weg
Juventus: "Geen interesse in Drogba"
Advocaat: "Rusland wil het EK winnen"
Gerucht: Manchester United hoopt op komst Alaba
Schalke gooit Gavranovic op straat
"Barcelona verkoos Bassevelde boven Qatar"
Controleer op nieuwe reacties