Rykx: "Geloven in winst tegen Eupen"
03/12/2011 09:00 0 reacties
Zaterdagavond staat de topper tussen Lommel United en Eupen op het programma. Bij winst komt de Limburgse club tot op twee punten van leider Eupen. Jelle Rykx heeft er alvast vertrouwen in.
"Het zal zaterdagavond zeker moeilijk worden, maar we zijn zeker niet kansloos. We maken zeker een kans om te winnen, maar we moeten niet denken dat het vanzelf zal gaan. We moeten rustig blijven en indien we toch niet kunnen winnen, is dit geen drama”, aldus de jonge speler van Lommel United.
Bij een nederlaag zal de kloof al acht punten worden. “We zien niet alleen naar die eerste plaats. Waar we momenteel staan is al een succes te noemen. We hebben een hele jonge groep en hopelijk kunnen we deze plaats nog lang vasthouden in het klassement. We mogen zeker al tevreden zijn met onze prestaties.
Rykx kwam deze zomer over van eersteklasser Racing Genk waar hij einde contract was.
Auteur: Dirk Pieters
Tags: 2e klasse Lommel United



Rolstoelgebruikers kunnen mee naar Wembley!
Gerets: "Ik kan helemaal niks doen aan het tumult"
"Als Altintop naar Turkije wil, zullen we daaraan meewerken"
Villas-Boas stuurt cv naar Anderlecht
Arshavin niet meer terug naar Arsenal
VB: Winnen Rode Duivels eerste wedstrijd onder Wilmots?
"Dit België kan iedereen pijn doen"
Guardiola: "Nog altijd spijt van gemiste CL-finale
Waasland-Beveren sluit eindronde af met zege
Hogan en Chang bij Liverpool, Amoo is weg
Controleer op nieuwe reacties