Reacties: Jacobs: "Wou AZ absoluut vermijden"
16/12/2011 14:53 30 reacties
Terwijl iedereen bij Anderlecht toch gematigd positief was over de loting van AZ, was er één man die absoluut niet tevreden was. Ariël Jacobs had het immers liever anders gezien.
Johan Walckiers in Anderlecht
Jacobs vond AZ één van de minst begeerlijke ploegen om tegen te spelen. "Waarom? Spreekt dat niet voor zich? Ze staan aan de leiding in een competitie van een land dat tweede staat op de FIFA-ranking", aldus de Brusselse coach. "Het was één van de teams die ik absoluut wou vermijden. Ze leiden momenteel voor heel wat grote namen zoals Ajax en PSV."
Het is ook geen geheim dat Jacobs fan is van het Nederlandse voetbal. "Daarom net dat ik niet tegen hen wou spelen. Ik ben fan omdat ze zo'n goed voetbal spelen. Twee jaar geleden kwamen ze in financiële problemen, maar ze zijn herrezen. En hoe! Kijk maar naar de indrukwekkende statistieken die ze kunnen voorleggen. Het zal meer dan een dubbeltje op zijn kant worden."
Jacobs is dan ook niet van plan om er gras te laten over groeien. "Ik stuur dit weekend al een scout naar Alkmaar", zei hij over de ploeg die het momenteel wel zonder Maarten Martens moet doen. "Misschien is hij terug tegen half februari en misschien zal hij zich willen bewijzen tegen zijn ex-ploeg. Maar zulke spelers komen we elke week tegen in de nationale competitie."
Auteur: Johan Walckiers
Tags: Europa League Anderlecht AZ Alkmaar



Bekijk de training van Oranje (17 uur) live
OH Leuven trekt Vanaudenaerde aan
Overschot van 28,6 miljoen euro voor Blatter
Fabio Aurelio keert terug naar Brazilië
"Antwerp heeft al vaker voor hete vuren gestaan"
Harm van Veldhoven moet spektakel brengen bij Malinwa
Pro League ontkent: "Verhelst (nog) geen voorzitter"
Blatter wil geen strafschoppen meer
Antwerp FC op de rand van de afgrond
Interview: Zukanovic: "Belgische topclub of buitenland"
Controleer op nieuwe reacties