Eddy Wauters niet langer voorzitter van Antwerp **Update**
09/01/2012 20:19 5 reacties
Eddy Wauters is niet langer de voorzitter van Antwerp. De oudste club van het land neemt afscheid van Wauters na meer dan 42 jaar voorzitterschap.
In een bijzondere bijeenkomst van de geassocieerde leden van de vzw Antwerp heeft men de knoop maandagavond dan toch doorgehakt. Eddy Wauters kreeg genoeg stemmen tegen zich en is niet langer voorzitter van de Great Old. Van de leden stemden er 22 van de 35 tegen voorzitter Wauters, 12 stemden voor en één lid onthield zich.
Eerder had Wauters de bijzondere algemene vergadering nog kunnen tegenhouden, maar deze keer is het afscheid als voorzitter wel definitief. Eerst was er nog sprake van erevoorzitterschap bij de oudste club van het land, maar er is binnen de club geen nieuwe functie voor Eddy Wauters.
Update
De Raad van Bestuur besliste verder om de eerdere ondervoorzitter Jan Michel aan te stellen als waarnemend voorzitter, met Dirk Stoop als nieuwe ondervoorzitter.
Auteur: Dirk Pieters



Ranieri opnieuw aan de slag in de Premier League?
Owomoyela langer bij Dortmund
Fabregas adviseert Van Persie
OHL-verdediger verhuist naar Rotterdam
Supportersfederatie RAFC: "Geloven in de mensen die de club runnen"
Villarreal wil wereldkampioen verkopen
PSV trekt nieuwe doelman aan
Vallecano zoekt nieuwe coach
Standard-talent op weg naar Serie A?
Ploegmaat Fellaini tekent bij
Controleer op nieuwe reacties