Pranjic gaat weg uit München deze zomer
13/01/2012 12:00 2 reacties
Danijel Pranjic (foto) begint aan zijn laatste maanden als speler van Bayern München. De Kroaat zou al een aantal aanbiedingen gekregen hebben.
Danijel Pranjic past niet in de plannen van Bayern-coach Jupp Heynckes. In de winterstop wilde de Rekordmeister niemand laten vertrekken, maar in de zomermaanden wil Pranjic absoluut vertrekken uit Beieren.
"Het is voor honderd procent zeker dat ik wegga bij Bayern. Ik heb al vier of vijf aanbiedingen op zak en ga me erover beraden", aldus de international uit Kroatie tegenover TZ. Pranjic speelde dit seizoen nog maar twee wedstrijden en werd de voorbije weken al gekoppeld aan VfL Wolfsburg en Juventus Turijn. Pranjic ziet zijn contract overigens aflopen komende zomer dus zal er geen transfersom meer moeten betaald worden.
Auteur: Mathias Dumarey
Tags: Bundesliga Bayern München



Live: Winnen Rode Duivels eerste wedstrijd onder Wilmots?
Genkse keeperstrainer Martens past voor Anderlecht
Ranieri opnieuw aan de slag in de Premier League?
Owomoyela langer bij Dortmund
Fabregas adviseert Van Persie
OHL-verdediger verhuist naar Rotterdam
Supportersfederatie RAFC: "Geloven in de mensen die de club runnen"
Villarreal wil wereldkampioen verkopen
PSV trekt nieuwe doelman aan
Vallecano zoekt nieuwe coach
Controleer op nieuwe reacties