Rooney: "Pepe, wat een idioot!"
19/01/2012 08:27 102 reacties
Real Madrid-verdediger Pepe heeft zich tijdens de Clasico andermaal negatief laten opmerken. Wayne Rooney liet de kans niet onbetuigd en spuwde via Twitter zijn gal.
"Wat een idioot", twitterde Rooney na afloop van de heenwedstrijd in de Copa Del Rey tussen Real Madrid en Barcelona. De Manchester United-spits heeft geen begrip voor de misdragingen van de Portugese verdediger Pepe, die tijdens het duel zomaar op de hand van Lionel Messi ging staan.
Pep Guardiola greep wel de gelegenheid om zich te onthouden: "De spelers praten erover maar ik heb niets gezien", zei de Barça-coach op de persconferentie. "Het is aan jullie om hierover te oordelen", voegde hij eraan toe.
De frustratie bij de achterspelers van de Koninklijke kwam andermaal tot uiting tijdens het bekerduel. Ook Ricardo Carvalho liet niet na om Messi tijdens de tweede helft zwaar op de knie te trappen toen de Argentijn de Portugese verdediger achter zich liet.
Auteur: Tomas Taecke
Tags: Barcelona Real Madrid



Reactie: Odoi: "Ik vond het zeker niet slecht"
Gerets een stap dichter bij België?
Verslag: Rode Duivels stellen teleur tegen Montenegro
Verkiest United Lavezzi boven Hazard?
Oranje-spelers mogen toch twitteren tijdens EK
Officieel: Hulk praat met Chelsea
Verruilt Mertens PSV voor de Ligue 1?
Genkse keeperstrainer Martens past voor Anderlecht
Ranieri opnieuw aan de slag in de Premier League?
Controleer op nieuwe reacties