"Onder Kalezic werd ik vaak uitgekafferd"
07/02/2012 11:33 2 reacties
Zulte Waregem-spits Jens Naessens beleefde een topweekend. Het afgelopen weekend trof de twintigjarige spits drie keer raak tegen Westerlo. Met dank aan Francky Dury, die in de kwaliteiten van Naessens gelooft.
"Onder de vorige coach, Darije Kalezic, werd ik dikwijls uitgekafferd. Daarom durfde ik veel minder iets uit te proberen", zegt Naessens in Het Nieuwsblad.
"Onder hem scoorde ik niet één keer, nu al vier keer. Dat is geen toeval. Onder Kalezic moest ik ook altijd heel vroeg veel druk zetten, zo kwam ik niet fris voor de goal."
"We spelen nu in een ander systeem en ik wist dat Dury me niet zou laten vallen. Hij selecteerde me ook voor Jong België. Ik scoorde toen tegen Engeland, dat gaf me een enorme boost. Als het tegen zo'n tegenstander lukt, weet je dat er veel mogelijk is."
Voor Naessens terug in Zulte Waregem belandde, speelde hij onder voor Deinze, Moeskroen en Club Brugge. Na vier seizoenen in Deinze vertrok hij naar Moeskroen, waar hij geregeld scoorde.
"Zo begon Club zich in mij te interesseren. Als Club komt, kun je niet neen zeggen. Het eerste jaar viel behoorlijk mee, maar het seizoen erna kreeg ik te maken met een trainer die veel minder in mij geloofde. Hij schoof me naar de flank. Dat was veel minder mijn ding, ik amuseerde me niet zo goed. Toen Zulte Waregem aan de telefoon hing, heb ik geen seconde getwijfeld."
Auteur: Andrea Doino
Tags: Jupiler Pro League Club Brugge Zulte Waregem SK Deinze



Interview: Courtois geblesseerd: "Voel veel pijn nu"
Guardiola neemt afscheid van Barça met de beker
Reactie: Odoi: "Ik vond het zeker niet slecht"
Gerets een stap dichter bij België?
Verslag: Rode Duivels stellen teleur tegen Montenegro
Verkiest United Lavezzi boven Hazard?
Oranje-spelers mogen toch twitteren tijdens EK
Officieel: Hulk praat met Chelsea
Verruilt Mertens PSV voor de Ligue 1?
Controleer op nieuwe reacties