Ferguson wijzigt ploeg
22/02/2012 19:48 2 reacties
Sir Alex Ferguson zal in de wedstrijd tegen Ajax in de Europa League enkele wijzigingen doorvoeren in vergelijking met vorige week. In Amsterdam ging Manchester United met 0-2 winnen.
Manchester United-coach Ferguson zal donderdag tegen Ajax enkele spelers rust gunnen. Zo krijgen anderen die weinig speelkansen hebben gekregen de mogelijkheid om zich te bewijzen. Toch is Sir Alex op zijn hoede voor de Amsterdammers.
“Er zijn veel spelers die matchritme nodig hebben, die de afgelopen weken minder hebben gespeeld”, vertelde Ferguson tijdens een persconferentie.
“Nani, Ashley Young, Javier Hernandez, Tom Cleverly, Chris Smalling, Phil Jones… hebben allemaal matchritme nodig en ze zullen morgen spelen op de positie die ik hen geef. Het is ook mogelijk dat ik Paul Pogba opstel”, aldus Ferguson.
Manchester United zal sowieso geen beroep kunnen doen op Wayne Rooney die eerder deze week een keelontsteking heeft opgelopen.
Auteur: Andrea Doino
Tags: Europa League Ajax Manchester United



Sa Pinto verlengt bij Sporting
Bergen: "Van Gijseghem en Grondin 95% Bergen-speler"
Kroatië wint, Rusland houdt Uruguay in bedwang
Interview: Vertonghen is het beu: "We zijn niet meer die jonge ploeg"
STVV oefent tegen Ujpest
Van Marwijk heeft nieuwe linksachter op het oog
Yulu-Matondo enkele maanden out
Grondin aan de slag bij Bergen
Anderlecht denkt aan Zitka
Gendarme verhuist naar de kust
Controleer op nieuwe reacties