De weg naar de finale is bekend in Beker van België, zonder uittredend kampioen ...

25 juni 2016 12:34

Niet enkel de mannen spelen in het seizoen 2016-2017 om de titel en de Beker van België, dat doen de vrouwen ook. Al zal het wel ietwat vreemd zijn, zo zonder de vrouwen van Lierse A. Geen uittredend kampioen dus. De volledige loting kan je hier vinden:

VOORRONDE: 13.08.2016 om 16.00 uur

1. R.FC.Wiersien - R.Fraiture FC.
2. Racing Ans Montegnee F.C. - U.S Grace-Hollogne
3. FC.Ellezellois - R.FC.de Liège
4. R.Aywaille FC. A - Miecroob Veltem A
5. CS.Bossièrois - Football Club Bercheux
6. R.CS.Hastiérois - SC.Vance

1ste RONDE: 20.08.2016 om 16.00 uur

1. R.US.Club Anderlues - RUS Pondrôme
2. Winnaar wedstrijd 2 - K.VC.Westerlo
3. R.US.Ethe Belmont - R.OC.de Charleroi-March.
4. Winnaar wedsrijd 1 - Winnaar wedstrijd 3
5. Racing Jeunesse Arlonaise - R.SC.Nassogne
6. Winnaar wedstrijd 4 - Winnaar wedstrijd 5
7. Winnaar wedstrijd 6 - FC.Antwerp Girls
8. CS.Bellevaux-Ligneuville - R.ES.Philippeville

2de RONDE: 27.08.2016 om 16.00 uur

9. Club Brugge KV. A - Winnaar wedstrijd 6
10. Winnaar wedstrijd 3 - U.St.-Ghisl.Tertre-Hautrage B
11. Winnaar wedstrijd 5 - K.Olsa Brakel
12. K.S.O.C. Maria-Ter-Heide - Winnaar wedstrijd 7
13. R.Standard de Liège C - Winnaar wedstrijd 8
14. Winnaar wedstrijd 4 - Cerkelladies Brugge
15. Winnaar wedstrijd 2 - Eendr.Louwel
16. Winnaar wedstrijd 1 - A.S.E. de Chastre
17. Oud-Heverlee Leuven A - K.OVC.Sterrebeek
18. K.VK.Svelta Melsele - Hoger Op Wolvertem Merchtem A
19. GFA.Sinaai - K.A.A. Gent C
20. K.Wuustwezel FC. - K.SK.Beveren
21. K.S.K. Voorwaarts Zwevezele - Ladies Genk B
22. USF.Montroeul-Dergneau - Wallonia Club Sibret
23. Tongeren D.V. B - K.FC.Rapide Wezemaal
24. Wolfsdonk Sport - K.FC.Merelbeke
25. SV.Zulte Waregem B - Yellow Red KV.Mechelen
26. FC Turnhout - F.C.Halvenweg Zonhoven

3de RONDE: 18.09.2016 om 15.00 uur

27. Winnaar wedstrijd 15 - RSC Anderlecht B
28. Winnaar wedstrijd 14 - Massenhoven
29. Winnaar wedstrijd 19 - Dames VK Egem
30. SG-Tertre-Hautrage - Winnaar wedstrijd 18
31. Winnaar wedstrijd 11 - AA Gent B
32. R.Standard de Liège B - Winnaar wedstrijd 20
33. Eendracht Aalst - Winnaar wedstrijd 12
34. Winnaar wedstrijd 10 - Fémina White Star
35. Winnaar wedstrijd 13 - Zulte Waregem A
36. Winnaar wedstrijd 16 - Famkes Merkem
37. Lierse B - Winnaar wedstrijd 17
38. Moldavo - Winnaar wedstrijd 24
39. Kontich - Winnaar wedstrijd 21
40. Tongeren - Winnaar wedstrijd 22
41. Winnaar wedstrijd 23 - Winnaar wedstrijd 9
42. Winnaar wedstrijd 26 - Winnaar wedstrijd 25

4de RONDE: 15.10.2016 om 15.00 uur

43. Winnaar wedstrijd 31 - Winnaar wedstrijd 27
44. Winnaar wedstrijd 40 - Winnaar wedstrijd 36
45. Winnaar wedstrijd 30 - Winnaar wedstrijd 37
46. Winnaar wedstrijd 28 - Winnaar wedstrijd 34
47. Winnaar wedstrijd 41 - Winnaar wedstrijd 39
48. Winnaar wedstrijd 35 - Winnaar wedstrijd 42
49. Winnaar wedstrijd 29 - Winnaar wedstrijd 38
50. Winnaar wedstrijd 33 - Winnaar wedstrijd 32

 
 
 
Reacties.