Sprokkels 06/07: Zulte Waregem en Roeselare moeten uitwijken

06 juli 2017 19:13

De zomermaanden zijn aangebroken en de transfergeruchten zijn al volle bak begonnen. Wij proberen u via dit overzicht ook op de hoogte te houden van de belangrijkste nieuwssprokkels van de dag.

  • Zulte Waregem oefent op zaterdag 8 juli om 19u tegen KSV Roeselare op het veld van Sparta Petegem en niet in het Forestiersstadion van KRC Harelbeke zoals aanvankelijk de bedoeling was.

  • Roland Lamah scoorde twee keer voor zijn Amerikaanse werkgever Dallas.

  • Bij Anderlecht kon Frank Boeckx eindelijk de trainingen op het veld hervatten. De doelman werd na de titel immers geopereerd.

  • Nog een doelman met heel wat ervaring, Iker Casillas, blijft dan toch bij FC Porto. Er was lang twijfel over een vertrek.

  • De revalidatie van Sadio Mané bij Liverpool verloopt intussen voorspoedig. Hij zou binnen tien dagen opnieuw kunnen aansluiten.

Redactie

 
 
Reacties.