Volgende horde genomen naar nieuw stadion Club Brugge: Cercle trekt bezwaren in

22 november 2021 15:42

Cercle Brugge tekende onlangs bezwaren aan tegen de bouw van een nieuw stadion op de Olympiasite, omdat het onduidelijk was waar de Vereniging zou moeten spelen. De stad Brugge vond maandag echter een 'kaderovereenkomst' met Cercle Brugge, waarin groen-zwart de nodige schriftelijke garanties kreeg.

Club Brugge wil op de plaats waar nu het Jan Breydelstadion staat een arena laten bouwen die plaats biedt aan 40000 toeschouwers. Cercle Brugge heeft nog een overeenkomst op deze site tot medio 2023. Tot op vandaag was het echter onduidelijk waar Cercle daarna haar thuiswedstrijden zou afwerken.

Voorzitter Vincent Goemaere reageerde al op de clubwebsite van de Vereniging. “Die garanties houden in dat Cercle altijd over de benodigde, professionele infrastructuur (stadion en oefenvelden) zal beschikken, zelfs na het verlopen van de gebruiksovereenkomst van de huidige Jan Breydelsite op 30 juni 2023. Op die manier wordt de continuïteit van Cercle Brugge voor de A-kern en de jeugdwerking als professionele ploeg gegarandeerd.”

Cercle Brugge zou graag aan de slag gaan op de site aan de Blankenbergse Steenweg. Al is het ook mogelijk dat Cercle als tijdelijke oplossing gebruik kan maken van het nieuwe stadion van blauw-zwart.

Johan Walckiers

 
 
Reacties.