Avond vol heel wat straffe stoten in de Europa League

Vanavond werden heel wat Europese wedstrijden afgewerkt. Wij halen enkele verrassende zaken uit de Europa League naar boven.
In Groep B ging Ajax met 0-2 onderuit tegen Brighton. Ansu Fati en Simon Adingra zorgden voor de doelpunten bij de bezoekers. Ajax blijft met slechts 2 punten allerlaatste in de groep.
In Groep E ging Union SG met zware 3-0-cijfers onderuit bij LASK, maar ook Liverpool verloor. Toulouse was met 3-2 te sterk. Aron Donnum pakte zijn doelpuntje mee, de 3-3 werd afgekeurd wegens hands.
In Groep F scoorde Abdoulaye Seck voor Maccabi Haifa, maar dat was niet genoeg voor de overwinning tegen Villarreal (1-2). Alexander Sorloth scoorde de winning goal.
In Groep G kwam er een einde aan een bijzondere reeks van Romelu Lukaku. Hij kon niet voor een vijftiende keer op rij scoren in de Europa League. Er werd met 2-0 verloren bij Slavia Praag.
In Group H dan weer scoorde Victor Boniface voor Bayer Leverkusen in de 94ste minuut vanop de stip tegen Qarabag. De Duitsers hebben twaalf op twaalf.
Manuel Gonzalez