Na clash met Lawrence Visser: Ronaldo krijgt Lambrechts én Van Driessche op bezoek


Foto: © photonews 11 april 2025 18:20

Dit weekend fluiten Erik Lambrechts en Bram Van Driessche geen wedstrijd in de Jupiler Pro League. De reden hiervoor is opmerkelijk.

Erik Lambrechts en Bram Van Driessche werden niet geselecteerd om dit weekend een wedstrijd in België te fluiten. Niets heel speciaal, maar de reden waarom is dat wel.

Het Laatste Nieuws weet namelijk dat de twee een tripje naar het Midden-Oosten zullen maken. Niet om op vakantie te gaan, wel om een wedstrijd van Cristiano Ronaldo te fluiten.

Lambrechts zal scheidsrechter van dienst zijn in de wedstrijd tussen Al Nassr en Al-Riyadh. Van Driessche neemt voor deze match de rol van VAR op zich.

Het Professional Refereeing Department wil op deze manier meer connecties leggen in het buitenland. De twee hebben enkele weken geleden nog een match in Koeweit moeten leiden.

In oktober 2024 liet een Belgische ref al geen leuke indruk na bij Ronaldo. Lawrence Visser floot toen de wedstrijd tussen Portugal en Schotland die op 0-0 eindigde. Het kwam toen enkele keren tot een confrontatie tussen Visser en CR7, die tijdens de match en na affluiten zijn ongenoegen liet blijken.

Brandon Morren

 
 
Reacties.