Amadou Onana op weg naar Saudi-Arabië? "Gesprekken zijn opgestart"

01 juni 2025 14:00

Amadou Onana speelde samen met Youri Tielemans een prima seizoen bij het Engelse Aston Villa. Helaas grepen ze net naast kwalificatie voor de Champions League door op de laatste speeldag te verliezen op het veld van Manchester United.

Het behalen van Champions League-voetbal is voor een club als Aston Villa niet enkel een enorm sportief succes. Ook financieel staat er natuurlijk wat tegenover. De kwalificatie alleen al brengt een kleine twintig miljoen euro in het laatje.

Door het mislopen van deelname aan het kampioenenbal, zal Aston Villa vermoedelijk opnieuw een sterkhouder moeten verkopen. Dat deed het deze winter al met de Colombiaan Jhón Duran. Onze landgenoot Amadou Onana zou de volgende in het lijstje kunnen zijn.

Volgens transferwatcher Sacha Tavolieri zou de Rode Duivel een transfer kunnen maken naar Saudi-Arabië. Al Hilal heeft geïnformeerd naar de middenvelder, die geen enkele piste wil uitsluiten. Van een akkoord is voorlopig zeker nog geen sprake. De gesprekken zijn volgens Tavolieri nog in een verkennende fase.

Ook bij Aston Villa zou voorlopig nog geen bod zijn uitgebracht op Onana. Maar de vice-kampioen uit Saudi-Arabië zou de Rode Duivel dus graag over laten komen. Daar zou hij ploegmaat worden van onder meer Aleksandar Mitrovic (ex-Anderlecht) en Sergej Milinkovic-Savic (ex-Racing Genk).

Na het vertrek van de Portugees Jorge Jesus is Al Hilal ook op zoek naar een nieuwe coach. Daarvoor zit het naar verluidt in vergevorderde onderhandelingen met Simone Inzaghi, die zaterdagavond met Inter de Champions League-finale verloor van PSG met 5-0.

Jelle Debie

 
 
Reacties.