Opvallender kan haast niet: ex-speler van KMSK Deinze tekent bij... PSG


Foto: © photonews 12 juni 2025 21:10

Ilian Mhand kreeg onverwacht zijn kans bij het intussen failliete KMSK Deinze en greep die met beide handen. Nu staat hij op het punt om een opvallende overstap naar het grote PSG af te ronden.

Het voetbal kan soms heel gek verlopen. KMSK Deinze werd afgelopen seizoen failliet verklaard. In de weken voor die beslissing werd genomen, besloten de meeste spelers als om te staken.

Hierdoor werden enkele jongeren uit de club opgesteld in de Challenger Pro League. Sommigen van hen grepen die kans met twee handen, en voor Ilian Mhand kwam het eigenlijk als een groot geschenk.

Hij speelde de laatste drie wedstrijden in het bestaan van de club, de eerste zelfs als kapitein. De aanvallender middenvelder maakte indruk, want begin april raakte bekend dat hij met PSG mocht meetrainen, als test.

Sacha Tavolieri komt nu met meer nieuws. Volgens de transferexpert werd er een akkoord gevonden tussen alle partijen. Er wordt verwacht dat de deal de komende dagen officieel is.

Mhand zal in eerste instantie terechtkomen bij de U23 van PSG. De Belgische Marokkaan zal normaal gezien meetrainen met de groep van Luis Enrique.

Brandon Morren

 
 
Reacties.