Verrassing bij Anderlecht: Jan Vertonghen duikt op in Neerpede

Foto: © photonews
Anderlecht is deze week weer begonnen met trainen. Gisteren leidde Besnik Hasi de training met niemand minder dan Jan Vertonghen die toekeek.
Deze zaterdag speelt Anderlecht zijn eerste oefenwedstrijd van het seizoen tegen WS Lauwe, een club uit de Derde Klasse VV die zijn 100-jarig bestaan viert en groots uitpakt om deze mijlpaal te vieren. De 2000 beschikbare plaatsen waren snel verkocht, dus er zal een geweldige sfeer zijn voor deze herstart.
De paars-witten hebben deze week flink getraind. Om wat extra motivatie te geven, was Jan Vertonghen gisteren aanwezig als aandachtige toeschouwer.
Op bezoek. 💜🇧🇪 pic.twitter.com/4HdLMjbM70
— RSC Anderlecht (@rscanderlecht) 27 juni 2025
Een extra boost voor de herstart
Aan de zijlijn, samen met sportief directeur Olivier Renard, begroette de voormalige aanvoerder zijn voormalige teamgenoten, onder het toeziend oog van de andere spelers die het speels en amusant vonden.
— RSC Anderlecht (@rscanderlecht) 27 juni 2025
Sterke Jan had gewaarschuwd: zijn pensioen betekende niet dat hij het rustig aan zou doen. En hij loog niet; toch hadden velen verwacht dat hij langer dan een week zou wachten om terug te keren naar Neerpede.
Mist hij het voetballen en zijn rol als groepsleider? Zijn komst is in ieder geval een nieuw bewijs van zijn betrokkenheid... zelfs na zijn professionele carrière.
Aernout Van Lindt