Olivier Renard denkt aan de toekomst van Anderlecht: een jong Afrikaans talent staat op het punt om te tekenen

Anderlecht zet in op de toekomst door te mikken op jonge talenten voor hun U23-team. Een Ghanese speler staat op het punt om zich bij de club aan te sluiten.
Anderlecht denkt niet alleen aan zijn eerste team tijdens deze transferperiode. De club wil ook RSCA Futures versterken, het U23-opleidingsteam. Olivier Renard werkt aan verschillende pistes.
Een tijdje geleden werd de komst van Dacosta Antwi voor een test genoemd. Volgens de Ghanese pers zal de speler van Young Apostles FC uiteindelijk worden uitgeleend aan Anderlecht.
Journalist Sacha Tavolieri verduidelijkt dat de uitleenbeurt een aankoopoptie zou omvatten. Een overeenkomst die Anderlecht in staat zou stellen om niet te veel risico te nemen, terwijl ze de controle behouden over de toekomst van de speler.
De handtekeningen kunnen zeer snel plaatsvinden, binnen een termijn van maximaal 48 uur. De speler zal eerst een medische keuring moeten ondergaan en slagen voordat hij zijn contract kan ondertekenen.
Anderlecht bevestigt zijn langetermijnstrategie. RSCA Futures blijft een belangrijke kweekvijver om jongeren op te leiden en het eerste team van morgen voor te bereiden.
Johan Walckiers