'Kevin De Bruyne naast Romelu Lukaku, maar andere Rode Duivel verlaat Napoli'

Napoli versterkte zich met De Bruyne en Lang, maar één Rode Duivel vertrekt alweer. Cyril Ngonge wordt uitgeleend aan Torino, dat hem later mogelijk definitief overneemt voor 11 miljoen euro.
Napoli heeft deze zomer al wat werk geleverd om zijn aanval te versterken. Kevin De Bruyne kwam transfervrij over van Manchester City, terwijl Noa Lang onlangs werd voorgesteld.
Zij zullen volgend seizoen naast Romelu Lukaku schitteren. De aanval van de Italianen had nog meer Belgisch kunnen zijn, maar een Rode Duivel zal nu toch vertrekken.
Transferexpert Sacha Tavolieri weet dat Cyril Ngonge Napoli zal verlaten. Hij kwam in januari 2024 over van Hellas Verona.
Hij zal nu worden uitgeleend aan Torino. De club zal één miljoen euro betalen om hem te huren, al zit er ook een aankoopoptie in het contract.
Het gaat om een aankoopoptie van 11 miljoen euro, die verplicht wordt onder makkelijk te behalen voorwaarden. Die voorwaarden zouden gekoppeld zijn aan zijn speeltijd.
Brandon Morren