Opvallend: Anderlecht probeerde transfer miljoenentransfer van Club Brugge te kapen

18 juli 2025 07:00

Club Brugge haalde donderdag Carlos Forbs binnen als nieuwste aanwinst. Anderlecht probeerde de deal nog te kapen.

Club Brugge deed deze zomer al enkele mooie transfers. Blauw-zwart kondigde donderdag officieel de komst van Carlos Forbs aan.

De Portugees kwam over van het Nederlandse Ajax. Forbs genoot zijn jeugdopleiding bij Sporting CP en later bij Manchester City, waar hij dus niet doorbrak.

Afgelopen seizoen werd hij uitgeleend aan Wolverhampton en op die manier ziet hij het Amsterdamse publiek dus niet meer. Het hing al een tijdje in de lucht dat hij naar Club zou trekken.

Maar heel vanzelfsprekend was dat eigenlijk niet. Transferexpert Sacha Tavolieri meldt namelijk dat Anderlecht probeerde om de deal te kapen.

Alleen was het voor Forbs al een uitgemaakte zaak: hij wou graag naar Club Brugge. Uiteindelijk betaalde blauw-zwart zo'n 6 miljoen euro, al zou daar nog een miljoen aan bonussen kunnen bijkomen.

Brandon Morren

 
 
Reacties.