OFFICIEEL: Anderlecht heeft opvolger voor CEO Non-Sports Kenneth Bornauw gevonden


Foto: © Voetbalkrant.com 22 juli 2025 16:08

Anderlecht heeft een opvolger gevonden voor Kenneth Bornauw. Isabelle Vanden Eede wordt vanaf 1 september de nieuwe CEO Non-Sports. Ze verlaat Orange Belgium om aan de slag te gaan bij paars-wit.

Begin juni was er een verrassend vertrek bij Anderlecht. CEO Non-Sports Kenneth Bornauw besloot om de club te verlaten. Hij bleef nog wel actief, terwijl de club op zoek ging naar een vervanger.

En die heeft paars-wit nu gevonden met Isabelle Vanden Eede. De 50-jarige vrouw zal zijn rol overnemen. Ze verlaat Orange Belgium waar ze actief was als Chief Brand, Communication & ESG Officer was.

"Als hoofd van de operationele en commerciële werking van paars-wit zal ze haar strategische en commerciële expertise ten dienste stellen van de grootste club van het land, na een rijkgevulde carrière in de communicatie- en telecomsector", schrijft Anderlecht op zijn clubwebsite.

Vanden Eede komt uit Brussel en is tweetalig. Op 1 september 2025 zal ze beginnen aan haar taken bij de club. Ze reageerde zelf al kort op haar komst.

"Ik verheug mij erop om na 15 jaar in de telecomsector mijn schouders te zetten onder de dagelijkse werking van paars-wit. De ambitie en energie die leeft binnen de club, wil ik bijstaan met mijn ervaring en expertise", klinkt het.

Brandon Morren

 
 
Reacties.