Bernd Storck heeft nog doelen bij Kortrijk en merkt op: "Beerschot speelde anders tegen ons dan tegen STVV"


Foto: © photonews 09 mei 2025 20:20

Het werd nét niet voor KV Kortrijk onder Bernd Storck. Een nieuwe Houdini-act is niet gelukt en dus zal het volgend seizoen de Challenger Pro League worden. De coach blikt nog een keertje terug en vooruit.

KV Kortrijk speelt zaterdag zijn laatste wedstrijd van het seizoen tegen STVV. Daarna wordt het de Challenger Pro League voor De Kerels. 

Supporters hoop bieden

Bernd Storck blikte nog eens terug op de voorbije week en ook al vooruit naar het duel met De Kanaries. “We staan eerste in de Relegation Play-offs", aldus de coach op de webstek van Kortrijk.

"En we willen dat ook blijven. Dat is mijn stijl, mijn karakter. Ik wil het seizoen beëindigen op een positieve manier. Ook voor de fans: ik wil ze hoop bieden voor het nieuwe seizoen."

Laatste kans van het seizoen

STVV - Beerschot bekeek hij niet live: “Matyas, mijn assistent, stuurde me na affluiten het resultaat. Natuurlijk was ik diep ontgoocheld. Ik kan Beerschot niets kwalijk nemen maar ik weet wel dat ze anders hebben gespeeld tegen ons dan tegen STVV.”

"Het blijft gek dat de punten van de Relegation Play-offs niet worden gehalveerd en de andere wel, anders deden we nu nog mee voor de redding", aldus nog de coach van Kortrijk.

Aernout Van Lindt

 
 
Reacties.