OH Leuven en RSC Anderlecht maken speelster van het jaar bekend


Foto: © photonews 05 juni 2025 22:45

In de Lotto Super League kregen we dit seizoen spanning tot op het einde. Uiteindelijk was het OH Leuven dat de prijs wist te pakken, terwijl RSC Anderlecht het moest stellen met de tweede plaats en een lager Europees ticket.

Standard Fémina van zijn kant pakte de derde plaats én de Beker van België, maar dat levert (voorlopig) nog geen Europees voetbal op. Club Brugge van zijn kant werd dan weer vierde en laatste in play-off 1.

Toch pakten zij de voorbije weken een aantal troostprijzen. Davinia Vanmechelen werd topschutter in de Lotto Super League met zestien doelpunten en kreeg zo de Gouden Stier.

Voor Mariam Toloba was er - naast een nakende transfer naar het buitenland - dan weer de prijs voor Profvoetbalster van het Jaar. Ook zij wist zo voor de Rouchettes een troostprijs in huis te halen.

OH Leuven en Anderlecht grepen dus naast de individuele prijzen, maar dat hebben ze ondertussen allebei goedgemaakt met hun eigen prijzen. Die werden net vandaag door beide ploegen bekend gemaakt via de sociale media.

Bij kampioen OH Leuven is het Hannah Eurlings die in de bloemetjes gezet wordt vanwege al haar aanvalslust, druk op de bal en toch een behoorlijk aantal doelpunten. Bij RSC Anderlecht is om dezelfde redenen gekozen voor Luna Vanzeir.

Aernout Van Lindt

 
 
Reacties.