Live

Jupiler Pro League
13:30 STVV - KRC Genk 0-0
16:00 Antwerp - Seraing 0-0
18:30 Standard - Anderlecht 0-0
21:00 KV Kortrijk - KAA Gent 0-0
1e klasse B
16:00 Westerlo - SK Deinze -
20:00 Lommel SK - Lierse Kempenzonen -
Bundesliga
15:30 VFB Stuttgart - Bayer Leverkusen 0-0
17:30 Borussia Dortmund - Union Berlin 0-0
19:30 VfL Wolfsburg - Eintracht Frankfurt 0-0
2. Bundesliga
13:30 Darmstadt 98 - Dynamo Dresden 0-0
13:30 FC St. Pauli - FC Ingolstadt 04 0-0
13:30 Erzgebirge Aue - Paderborn 07 0-1
Premier League
15:00 Brighton - Leicester City 0-0
15:00 West Ham Utd - Manchester United 0-0
17:30 Tottenham - Chelsea 0-0
FA Cup
16:00 Longlevens - Gloucester City -
Ligue 1
13:00 Nice - Monaco 0-0
15:00 Angers - Nantes -
15:00 Clermont FC - Stade Brestois -
15:00 Reims - Lorient -
15:00 Troyes - Montpellier -
17:00 Marseille - Rennes -
20:45 PSG - Lyon -
Serie A
12:30 Empoli - Sampdoria 0-1
15:00 Venezia - Spezia -
18:00 Hellas Verona - AS Roma -
18:00 Lazio - Cagliari -
20:45 Juventus - AC Milan -
Serie B
20:30 Parma - Cremonese -
Nationaldivisioun
16:00 Rodange - Differdange -
16:00 UNA Strassen - Fola Esch -
Nederlandse Eredivisie
12:15 Go Ahead Eagles - Zwolle 0-0
14:30 PSV - Feyenoord -
16:45 Heracles - AZ Alkmaar -
16:45 Vitesse - FC Twente -
T-Mobile Bundesliga
14:30 Austria Klagenfurt - LASK Linz 0-0
14:30 Sturm Graz - WSG Wattens -
17:00 Red Bull Salzburg - Rapid Wien -
Primeira Liga
16:30 Vizela - Paços de Ferreira 0-0
19:00 FC Porto - Moreirense -
21:30 Estoril - Sporting Lissabon -
Segunda Liga
12:00 SC Farense - Benfica 2-2
12:00 Nacional - Casa Pia AC 1-1
15:00 Chaves - Porto -
Russische Premier League
15:30 Volga Nizhny Novgorod - Arsenal Tula -
18:00 FK Sochi - Dinamo Moskou -
Scottish Premier League
13:00 Dundee United - Dundee 0-0
16:00 Livingston - Celtic Glasgow -
16:00 Rangers FC - Motherwell -
Primera Division
14:00 Real Mallorca - Villarreal -
16:15 Real Sociedad - Sevilla -
18:30 Real Betis - Espanyol Barcelona -
21:00 Valencia CF - Real Madrid -
Segunda Division
14:00 Huesca - Fuenlabrada -
16:00 Ponferradina - Malaga -
18:15 SD Eibar - Sporting Gijon -
18:15 Tenerife - Mirandés -
WK (Dames)
18:00 Israël - Portugal -