BREAKING: 'Ardon Jashari is een speler van AC Milan!'

Foto: © photonews
De kogel is (eindelijk) door de kerk. Ardon Jashari verlaat Club Brugge en gaat voor AC Milan voetballen.
Is de soap eindelijk voorbij? Volgens Sacha Tavolieri alvast wel. Club Brugge en AC Milan hebben een akkoord over de transfer van Ardon Jashari.
Enkele uren geleden stelden I Rossoneri een ultimatum. Club Brugge had tot dinsdagavond de tijd om het laatste voorstel te accepteren.
🚨🔴⚫️ EXCLUSIVE: Ardon Jashari set to become AC Milan player!
— Sacha Tavolieri (@sachatavolieri) August 4, 2025
🤝 Agreement REACHED with Club Brugge.
✈️ Now it’s only about fixing the payment terms.
✍🏼 Five-year contract.
📸 @timzvisuals #mercato #JPL pic.twitter.com/FteWESdMSY
Is dat finale voorstel - net geen veertig miljoen euro - ook de uiteindelijke deal geworden? Dat weten we (nog) niet. Maar het akkoord is er wél.
De komende uren gaan Club Brugge en Milan de puntjes op de i zetten. Zo moet er nog een overeenkomst bereikt worden over de betaalmodaliteiten.
Contract voor vijf seizoenen
Jashari vliegt eerstdaags naar Milaan om er de medische proeven af te leggen. Hij zal vervolgens een contract voor vijf seizoenen tekenen bij de Italiaanse topclub.
Johan Walckiers